11 корисни трикови за местење на женски градник (видео)

Сподели со своите пријатели

Треба да облечете фустан без прерамки, а немате соодветен градник?

Loading...

Маичката ви ги покажува бретелите од градникот?

Не се секирајте ако немате градник за секоја прилика. Овие 11 совети ќе ви помогнат да го сокриете она што некогаш навистина не треба да се гледа.

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *