12.05.2019 01:08

ЖРК Куманово испиша историја (МЕГАГАЛЕРИЈА)


Ракометарките на Куманово го освоија Купот на Македонија откако го совладаа минатогодишниот првак ЖРК Вардар со 24-22.

Во продолжение проследете ја атмосферата од натпреварот низ објективот на Кумановски Муабети.

loading...

© Со преземање на содржината ги прифаќате Условите за преземање содржини
Loading...

Последни наслови

Facebook Comments