12.05.2019 01:08

ЖРК Куманово испиша историја (МЕГАГАЛЕРИЈА)


Ракометарките на Куманово го освоија Купот на Македонија откако го совладаа минатогодишниот првак ЖРК Вардар со 24-22.

Во продолжение проследете ја атмосферата од натпреварот низ објективот на Кумановски Муабети.

loading...

© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови и изјави во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува. Секое преземање фотографија означена со лого, без претходна согласност со Кумановски Муабети, е строго забрането!

Последни наслови

Facebook Comments