Урнебесно шишање во екот на коронавирусот: Фризер со луд изум (ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

Во изминатите неколку недели во светот има паника поради коронавирусот, но интернетот е полн со шеги на штета на пандемијата.

Loading...

Сепак, еден кувајтскиот фризер отиде чекор подалеку со својот страв (можеби во шега) што видеото стана вирално.

СКАНДАЛ ВО УЧИЛИШТЕ: Наставникот „летва“ пијан! (ВИДЕО)

Тој снимаше потстрижување на неговиот клиент со помош на продолжеток за машинката и чешелот, и со оглед на бизарноста на пронајдокот, не можеме да кажеме дека не му оди добро.


Leave a Reply