Тони Фернандес

Сподели со своите пријатели

Шефот на AirAsia, Тони Фернандес, предизвика бура на социјалните мрежи откако сподели фотографија на која е масиран полугол за време на состанокот на управниот одбор. Loading… Ко-основачот на малезиска нискобуџетна авиокомпанија објави слика на LinkedIn и ја пофали културата на неговата компанија, но доби критики за несоодветната работна средина. ВоПрочитај повеќе