Тејлор Свифт

Сподели со своите пријатели

Еден маж е уапсен и обвинет дека ја малтретирал и демнел американската музичарка Тејлор Свифт, во близина на нејзиниот дом во Њујорк, пишува Би-Би-Си. Loading… Дејвид Кроу (33) од Сиетл е уапсен синоќа по поплаки за „емоционално вознемирен човек кој се однесува чудно“. Тој беше обвинет по две точки одПрочитај повеќе