село Гошинце

Сподели со своите пријатели

Малолетник во липковското село Гошинце бил физички нападнат од наставничката, а случајот го пријавила мајката на ученикот. Loading… – На 06.02.2023 во 21.00 часот во СВР Куманово, Б.С.(33) од село Гошинце, општина Липково пријавила дека во основно училиште во кое учел, нејзиниот малолетен син бил физички нападнат од наставничка, информираатПрочитај повеќе