Мишел Хофман

Сподели со своите пријатели

По Украина, следните цели на Русија би можеле да бидат Молдавија и балтичките земји, а Европа мора да се подготви и да стави до знаење дека може да се брани, предупреди началникот на Генералштабот на белгиската армија, генерал Мишел Хофман. Loading… За време на посетата на белгиските војници стационирани воПрочитај повеќе