израле

Сподели со своите пријатели

Поранешниот американски претседател Барак Обама ги повика Американците „да ја погледнат целата вистина“ кога се обидуваат да ја разберат војната меѓу Израел и Хамас, велејќи дека „ничии раце не се чисти“. Loading… „Ничии раце не се чисти“, рече 44-от американски претседател за време на интервјуто за „Спасете ја Америка“, подкастПрочитај повеќе