Еркан Арифи

Сподели со своите пријатели

Министерот за економија Крешник Бектеши и градоначалникот на Општина Липково Еркан Арифи се договориле со мештаните на Слупчане, екипите на ЕВН да можат непречено да работат во селото. Loading… Од Електродистрибуција информираат дека дефектот ќе се санира наскоро, по добиените гаранции. – Дефектот во Слупчане ќе се санира за скороПрочитај повеќе