дојка

Сподели со своите пријатели

Блогерка од Русија одлучила со сите да го сподели својот проблем со градите, 13 години по пластичната операција. Поради силиконските импланти во градите нејзиниот живот се претворил во пекол (видео) Loading… Јулија Дебакх на социјалните мрежи споделила фотографии кои покажуваат како изгледаат нејзините силиконски гради, а на интернет доживеала големаПрочитај повеќе