Свадбата уште не заврши, невестата веќе се покаја (ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

PUBG, заразна игра која ја оценуваат многумина како една од најпопуларните видео игри во светот кога минатата година се појави на Android и iOS системите, оствари неверојатен успех, со тоа што до 2 милиони луѓе ја играа истовремено.

Loading...

Ова не изненадува со оглед на тоа што игрита на луѓето денес генерално им се омиленото хоби, но видеото кое доаѓа од Ирак покажува дека некои играчи навистина не го бираат времето и местото.

Младоженецот среде свадба пушти се*с видео од неговата сопруга и друг маж (ВИДЕО)

Еден од нив е младоженецот кој играше PUBG дури и на своја свадба.

Снимките од свадбената церемонија станаа вистински хит на социјалните мрежи, но судејќи според изразот на невестата што седи до мажот во видеото, таа не беше подеднакво воодушевена од тоа и очигледно не си поминуваше добро на нејзината свадба како гостите, ниту како нејзиниот сопруг.


Leave a Reply