09.02.2018 00:07

Ставил кафез на клавата, а клучот од него го има само сопругата и го отклучува само за јадење (ФОТО)


Страствените пушачи кога ќе се одлучат да ги фрлат цигарите имаат голем проблем со одвикнувањето.

Прибегнуваат кон различни методи, слушаат совети од околината, користат разни апчиња, ханзапласти, но кога ништо не помага, тука се радикалните методи.

Еден Турчин исто така прибегнал кон една радикална метода за одвикнување од пушење и стана хит на социјаните мрежи. Тој си ставил кафез на главата, а клучот од него го има само неговата сопруга. Го отклучува само да јаде.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови и изјави во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува. Секое преземање фотографија означена со лого, без претходна согласност со Кумановски Муабети, е строго забрането!

Последни наслови

Facebook Comments