Шилегов најави објавување на вистинска бомба

Сподели со своите пријатели

Според најавите, СДСМ во 14 часот ќе објави нов сет снимки од прислушкувани разговори. Објавувањето на 24-тата бомба ја најави и порпаролот на СДСМ, Петре Шилегов.

Loading...

Еве што напиша Шилегов на својот Фејсбук профил:

shilBomba

 

Сè уште е непознато на што точно алудира Шилегов во својата најава, но судејќи по неодамнешните изјави на Зоран Заев, се очекува да се објават материјали од чувствителна природа.

Leave a Reply