СЕ ТРЕСЕШЕ СТУДИОТО: Земјотресот во Босна ја дочека оваа водителка во вестите (ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

Силен земјотрес со епицентар во Босна и Херцеговина е добро почувствуван и во Црна Гора.

Loading...

Се тресеше додека траеше вечерниот Дневник на Градската телевизија со седиште во Подгорица.

 

Една девојка загина во земјотресот во БиХ: Се тресеше цел Балкан!

 

„Преговорите за малцинската влада траеја“ Упс, Уууу“. Во моментов се случува земјотрес – рече водителката на Дневник додека се нишаше сликата.

Таа многу брзо се опорави и продолжи: „Се надевам дека се ќе биде во ред“, продолжуваме со Дневникот, малку е турбулентно.

ПРОЧИТАЈТЕ И:  БиХ не ги признава сепаратистичките референдуми во Украина

Многумина одадоа признание за нејзината смиреност преку социјалните мрежи.

Loading...