Реакција на мачка на труднички стомак го разнежни интернетот (ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

Една бремена жена беше пријатно изненадена од реакцијата на мачката на соседот на нејзиниот труднички стомак, па снимила сè и решила да го објави на „ТикТок“, каде видеото наскоро стана хит.

Во него може да се види мачката како седи на прозорецот до столот на кој седи бремената жена, а во еден момент ја положи главата на стомакот и почна да ја гали.

Loading...

Мечка по 30 години пуштена од кафез доживеа целосна трансформација (ВИДЕО)

„Претпоставувам дека мачката на соседот знае дека сум бремена“, се пошегува таа во описот на видеото.

Видеото досега им се допаднало на скоро 700.000 луѓе, а многумина не го криеја ентузијазмот за глетката.

 

@triciaflaherty7

Well this creepy….#fyp #pregnant #thirdtrimester #baby #cat

♬ original sound – triciaflaherty


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *