04.05.2018 00:09

Новиот модел на фармерки е благо речено ШОКАНТЕН (ВИДЕО)


На интернет во продажба се појави модел на фармерки по кои злаведа вистинска драма. Иако се продаваат како панталони, не сме сигурни дека би требало да бидат во таа категорија.

Судејќи по фотографиите, вистински предизвик е да се облечат, но и да се носат овие панталони, кои се направени во поголемиот дел од ленти, но и од парчиња растеглив тексас.

Задницата и препоните се покриени со материјал, а остатокот е во бели ленти.

Цената за овој модел е 50 долари.

Засега во продажба е само женскиот модел, а на интернет се појавија барања модниот бред да размисли и за машка колекција иако уште сега не би сакале да замислиме како тоа би изгледало.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови и изјави во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува. Секое преземање фотографија означена со лого, без претходна согласност со Кумановски Муабети, е строго забрането!

Последни наслови

Facebook Comments