Матурите се ближат…

Сподели со своите пријатели

Се наближуваат матурските прослави. За таа посебна вечер, секој матурант сака да изгледа најубаво, најдобро…

Loading...

 

 

Бидете матурант за кој ќе зборува градот. Одберете го своето омилено парче гардероба во Бутик “Фри”…

На две локации, и тоа спроти Центарот за култура и градската библиотека, одберете свечена или кежуал гардероба во сите величини, повеќе дезени и модели и неодоливи цени.

Блеснете на матурската вечер… Тоа е сепак вечер за паметење


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *