Кумановец каснат од куче скитник во Скопје

Сподели со своите пријатели

Кумановец вчера пријавил дека додека бил во Скопје бил каснал од куче скитник.

Loading...

– На 27.01.2020 во 14.30 часот во Полициската станица Центар, А.Р.(32) од Куманово пријавил дека на Плоштад „Македонија“ бил каснат од куче скитник во пределот на десната потколеница, информираат од Министерството за внатрешни работи.

Никола Ивановски


Leave a Reply