”КОД” на Телма открива: Кои се терористите од Диво Насеље? (видео)

Сподели со своите пријатели

Во најновото издание на емисијата ”КОД” што се емитува на Телма, новинарите откриваат детали за тоа кои се лицата кои извршија терористички напад во кумановската населба Тоде Мендол, во делот познат како Диво Насеље.

Loading...

Leave a Reply