Инстаграм инфлуенсерка со најголемиот задник, има 11 милиони следбеници (ФОТО)


Инфлуенсерката Џејлин Оџеда Очоа се прослави со фотографии кои ги истакнуваат нејзините неверојатни облини, пред сè нејзиниот задник.

Тоа е причината зошто „хејтерите“ отворено напишаа дека Гејлин користи Фотошоп пред објавата, но судејќи според фотографиите направени на аеродромот во Лос Анџелес, нејзините атрибути се реални.

Loading...
View this post on Instagram

Click link in bio for my 📆

A post shared by Jailyne Ojeda Ochoa (@jailyneojeda) on

Како и да е, оваа 22-годишна инфлуенсерка на социјалната мрежа Инстаграм ја следат неверојатни 11 милиони луѓе.

Во продолжение уживајте во дел од нејзините објави.

View this post on Instagram

Bikini from @andi_bagus

A post shared by Jailyne Ojeda Ochoa (@jailyneojeda) on


© Со преземање на содржината ги прифаќате Условите за преземање содржини

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *