15.07.2019 11:20

Емотивна средба на шимпанзо кое умира и човекот кој за неа се грижел цел живот (ВИДЕО)

Facebook Twitter Google+

Животните сакаат искрено и интензивно, толку што своите први пријатели никогаш не ги забораваат.

Таков бил и случајот со шимпанза која умира и не сака да види никого во тие моменти.

loading...

Меѓутоа, кога покрај неа дојде човекот кој ја подигнал, таа му упати најширока насмевка. Потоа следувало најнежното галење и пријателска прегратка за крај.

This is what real friendship looks like.

Публикувахте от Ashton Kutcher в Петък, 27 октомври 2017 г.

фото: Facebook printscreen


© Со преземање на содржината ги прифаќате Условите за преземање содржини
Loading...

Последни наслови

Facebook Comments