Девојка од Струмица скокна ограда за да подари цвеќе на полицајци (видео)

Сподели со своите пријатели

Како што информира 24 вести во својот прилог од денешните протести во Струмица организирани по повод обелоденување на разговорите за смртта на Мартин Нешковски, протестите поминале мирно и без инциденти.

Loading...

Тоа што останало впечатливо од целиот протест е скокање на девојка преку ограда за да им подари цвеќе на полицајците кои ја чуваа струмичката полициска станица.

 

Leave a Reply