Четири часа ја правел новата тетоважа: Интернетот полуде по неа (видео)

Сподели со своите пријатели

Кени Орленшо направи нешто поради што е главна „фаца“ на социјалните мрежи.

Тој е возач на камион кој одлучил на свето тело да направи тетоважа со мали раце кои возат камион.

Со овој потег стана вистинска сензација, а ретко кој би се осудил да направи нешто слично.

https://www.facebook.com/immortalartstudio/videos/1850194168340959/

Loading...

 


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.