05.05.2015 18:38

Братот на Нешкоски не дозволил мајка му да ги слуша разговорите (видео)

Facebook Twitter Google+

По обелодувањето на прислушкуваните разговори од страна на СДСМ, братот на убиениот Мартин Нешковски,  Александар Нешкоски, во интервју за НОВА ја раскажува голготата на неговото семејство во потрага по правдата за убиството на нивниот син и брат, јавно признавајќи дека не и дал на својата мајка да ги слуша разговорите.

„На мајка ми не и дозволив да ја слуша бомбата, која мајка би го издржала тоа” вели Александар во интервјуто за НОВА ТВ.

loading...

 


© Со преземање на содржината ги прифаќате Условите за преземање содржини
Loading...

Последни наслови

Facebook Comments