Врската помеѓу овие хороскопски знаци никогаш нема да успее

Сподели со своите пријатели

Сите ние сонуваме за вистина љубов која ќе трае целиот живот, но одредени хороскопски знаци едноставно не се за врски и бракови на долги патеки.

Можеби некој маж премногу ти се доаѓа, но можеби би било подобро да го провериш неговиот хороскопски знак, советуваат астролозите.

Имено, тие тврдат дека ѕвездите одредиле некои хороскопски знаци едноставно дека не се сложуваат во љубовта.

РАК И ВОДОЛИЈА

Во теоријата овие два хороскопски знаци можат да бидат пар, затоа што се сензационални суштества.

Меѓутоа, Водолија ја сака слободата, чувствува дека премногу чувествителниот и посесивен Рак го задушува. Затоа Водолија и Рак не се најдобриот спој во светот на ѕвездите.

 

Loading...

 

ДЕВИЦА И ВАГА

Девица и Вага никогаш нема да остварат врска на долги стази.

Нивниот начин на размислување целосно се разликува. Во прашање се два хороскопски знаци кои најмногу се расправаат и помеѓу нив никогаш нема да постои хармонија.

 

 

ЈАРЕЦ И БЛИЗНАЦИ

Близнаците имаат многу поголем апотреба за внимание кога се во врска.

Од друга страна, јарците не се за тоа секогаш подготвени. Погрешна комбинација која овие два знаци ги прави несреќни.

 

Loading...

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.