11.05.2015 10:16

Во Центар за култура се отвара книга на жалост

Facebook Twitter Google+

Во организација на група граѓани, денес во Куманово во НУ Центар за култура ”Трајко Прокопиев” ќе биде отворена книга на жалост во чест на осумтемина загинати припадници на специјалните полициски сили.

Книгата на жалост ќе биде отворена во фоајето на главниот влез во Центарот за култура, и тоа од 11 до 19 часот.

Loading...

Фото:1мк.орг


© Со преземање на содржината ги прифаќате Условите за преземање содржини
Loading...

Последни наслови

Facebook Comments