Софи Лариса Вајс

Сподели со своите пријатели

Британката Софи Лариса Вајс (30), поранешна манекенка и активен вљубеник во боречките вештини, верувале или не, живее од ќотек! Loading… Оваа девојка, според незијната исповед за „Дејли стајл“, заработува многу пари тепајќи мажи кои доброволно доаѓаат на интензивни тренинзи.     View this post on Instagram   A post sharedПрочитај повеќе