Горно Којнаре

Сподели со своите пријатели

Две лица од кумановското село Горно Којнаре вчеравечер физички се пресметувале. Loading… – На 24.06.2024 во 01.50 часот Д.Д. (53) од Куманово пријавил дека во село Горно Којнаре бил физички нападнат од Д.Б., информираат од Секторот за внатрешни работи. Оттаму додаваат дека сСе преземаат мерки за расчистување на случајот. НиколаПрочитај повеќе