Глен Ван Херк

Сподели со своите пријатели

Неидентификуван летечки објект беше соборен над Канада во саботата. Loading… Еден ден претходно, американски Ф-22 собори НЛО над Алјаска. Во последните неколку дена има дури четири случаи на чудни објекти над Америка и Канада. Има извештаи дека има и во други делови на светот. Првиот беше кинески балон, но другитеПрочитај повеќе