Долно Ѓуѓанци

Сподели со своите пријатели

Педесет и тригодишен жител на селото Долно Ѓуѓанци, светиниколско, бил приведен вчера откако бил агресивен и се заканувал на сопругата во кумановско. Loading… – На 24.10.2023 година во 20.45 часот, полициски службеници од СВР Куманово го лишиле од слобода Т.Ј.(53) од село Долно Ѓуѓанци, светиниколско, информираат од Секторот за внатрешниПрочитај повеќе