Чаглар Сојунчу

Сподели со своите пријатели

Голем земјотрес ја погоди Турција и однесе илјадници животи, а конечниот биланс сѐ уште не е познат бидејќи сѐ уште трае потрагата по исчезнатите под урнатините. Loading… Некои ја искористија трагедијата за да заработат од најтешката несреќа, а тоа го откри фудбалерот на Лестер и турска фудбалска ѕвезда Чаглар Сојунчу.Прочитај повеќе