Скопјанец се самоповредил во СВР Куманово, повреден и инспекторот кој му помогнал

Сподели со своите пријатели

Скопјанец со иницијали С.С. вчера при разговор во просториите на Секторот за внатрешни работи Куманово со стаклен предмет започнал да се самоповредува.

Loading...

Како што информираат од кумановската полиција, при обид да му помогне со исеченици се здобил и иснпектор на СВР Куманово.

Лицето било спречено во намерите и му била укажана лекарска помош, додека полицијата презема мерки за целосно расчистување на случајот.

Leave a Reply