13.05.2015 14:06

СДСМ со нова бомба и пренос во живо


Како што информира Центарот за комуникации на СДСМ, денеска, во 14:30 часот, во седиштето на СДСМ, ќе се одржи прес конференција на којашто ќе се обрати претседателот на СДСМ, Зоран Заев.

 Прес конференцијата ќе може во живо да се следи и на интернет страницата на СДСМ (http://sdsm.org.mk/).

loading...

© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови и изјави во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува. Секое преземање фотографија означена со лого, без претходна согласност со Кумановски Муабети, е строго забрането!

Последни наслови

Facebook Comments