13.05.2015 14:06

СДСМ со нова бомба и пренос во живо

Facebook Twitter Google+

Како што информира Центарот за комуникации на СДСМ, денеска, во 14:30 часот, во седиштето на СДСМ, ќе се одржи прес конференција на којашто ќе се обрати претседателот на СДСМ, Зоран Заев.

 Прес конференцијата ќе може во живо да се следи и на интернет страницата на СДСМ (http://sdsm.org.mk/).

loading...

© Со преземање на содржината ги прифаќате Условите за преземање содржини
Loading...

Последни наслови

Facebook Comments