30.05.2015 10:46

Пристигна новата колекција во бутик ”Фри” (галерија)

Facebook Twitter Google+

Во пресрет на летото, бутик ”Фри’ излезе со нова понуда на колекција, која нуди парчиња гардероба за сечиј вкус.

 

loading...

 

Бутик ”Фри” се наоѓа во самиот центар на Куманово, спроти градскиот часовник, веднаш до познатата кумановска слаткарница ”Реклама”.

 

 

Појдете и погледнете ја новата понуда на летната колекција на бутик ”Free”.


© Со преземање на содржината ги прифаќате Условите за преземање содржини
Loading...

Последни наслови

Facebook Comments