05.09.2019 01:56

Овие хороскопски знаци секогаш знаат дека ги лажете


Постојат три хороскопски знаци, кои се тешки, скоро невозможни за измама. Причината е развиена интуиција, што ги тера да ја направат вистинската работа. Затоа, ако имате намера да скриете или излажете некои од нив, размислете внимателно, затоа што веројатно нема ви тргне од рака.

Риби

loading...

На рибите честопати им се случува да сонуваат работи што им укажуваат на ситуација или важен настан што ќе се случува подоцна. Нивниот внатрешен мир и задоволство прераснуваат во интуиција која ги води во скоро секоја животна ситуација во која се наоѓаат.

Скорпија

Луѓето родени во знакот на Скорпија имаат многу силно чувство за сè, и треба само еден поглед да знаат кој како размислува. Се проживуваат низ длабочините и честопати претпоставуваат што точно ќе се случи следно. Тие сакаат адреналин и движење, па понекогаш не сакаат да се слушаат себеси, што обично им се случува кога станува збор за љубовта.

Стрелец

Стрелците треба да најдат внатрешен мир за нивната интуиција да работи. Кога малку ќе поработат на себе, интуицијата во многу работи започнува да ги спасува. Сепак, клучно е за Стрелецот да најде мир и внатрешна хармонија.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови и изјави во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува. Секое преземање фотографија означена со лого, без претходна согласност со Кумановски Муабети, е строго забрането!

Последни наслови

Facebook Comments