Александар ја запроси Јана Бурческа на Евровизија (видео)

Сподели со своите пријатели

Откако вечерва имавме можност во промо видеото за Македонија на Евровизија да видиме дека Јана Бурческа е бремена, имавме момент да видиме уште нешто многу интересно.

Александар го избра евровизискиот бекстејџ да ја запроси Јана Бурческа, македонската претставничка. Претпоставувате таа кажа ДА.

Рече дека сите се добредојдени на венчавката.

Loading...

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.