8 неверојатни сексуални фетиши за кои досега немате слушнато.

Сподели со своите пријатели

Вкусовите се разликуваат и тоа е нормално, меѓутоа, за некои не е важно местото на кое ќе имаат секс, ниту позите.

Сте слушнале за фетишот „Римски туш“? Не е за сечиј желудник!

Постојат луѓе чие сексуално возбудување се плишани животни или оние кои сакаат да пијат крв.

Ги исполнува вашите садо-мазо фантазии, а воедно и слабеете (видео)

Loading...

Ова се 8 неверојатни сексуални фетиши за кои досега немате слушнато.

Фетиш на плишани играчки

Искусна ескорт дама открива: „Мажите најмногу бараат два фетиши и дебело плаќаат за нив“

Ти пречи ако за време на сексот те гледа твоето старо плишано мече? Тогаш не си плусофил. Имено, тоа се луѓе кои се возбудуваат на плишани животни. А тоа може да биде навистина болно, кај некои тоа оди толку далеку што не бараат човечка близина.

 

 

Фетиш на вицеви

Сите имаме еден пријател кој во секоја ситуација има во ракавот по некој (прост) виц. Можеби е мориафил? Имено тоа значи дека го возбудува раскажувањето прости вицеви.

Ова се најбизарните сексуални фетиши

Фетиш на пелени

Аутонепиофилија е името за луѓето кои сексуално се возбудуваат кога глумат бебе. Вистински се уживуваат во улогата на дете, па нивната сексуална игра вклучува хранење од флашичка, но и менување пелени. Да, звучи неверојатно глупо.

ВАНИЛА СЕКС – Сигурно сте го пробале, а за тоа не сте свесни

Фетиш на мебел

Форнифилија е називот за луѓе кои сакаат нивниот сексуален партнер кон нив да се однесува како кон парче мебел. притоа глумат столици, маси, па дури и пепелници.

 

Loading...

 

Фетиш на животни

Зоомимичари пак сакаат да глумат разни домашни животни. Играњето улоги вклучува се што мачките или кучињата го прават по цел ден, мјаучат, се галат, мочаат.

ШОКАНТНА СНИМКА: Ја води својата сопруга на поводник како куче (видео)

Фетиш на солзи

Дакрифилија е термин за сексуално возбудување предизвикано од солзи или липање. Кој го има тој ветиш, сака да гледа додека друите плачат.

 

 

Фетиш на крв

Ако некој на првиот состанок ти спомене хематодипсија, знајте дека се работи за личност која се пали на крв. Значи, не е ниту забавно, ниту смешно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *