Патики од 50 долари и маслинесто зелени нијанси – изгледот на Володомир Зеленски не е случаен

Претседателот на Украина, Володимир Зеленски, реши своите елегантни костуми да ги замени со маица и патики. И тој не се откажува од таквата слика. Loading… Гардеробата на Владимир Зеленски е една од темите кои се коментираат во јавноста последните недели. Додека војната во Украина се разгорува, а Путин излезе на … Continue reading Патики од 50 долари и маслинесто зелени нијанси – изгледот на Володомир Зеленски не е случаенПрочитај повеќе