Јана Бурческа блесна на црвениот килим во Киев, утре започнува Евровизија (фото+видео)

Во пресрет на утрешната прва полуфинална вечер на големото евровизиско шоу, вчера беше организирана свеченост на црвениот килим во Киев на кој продефилираа сите земји учеснички. Loading…   Меѓу нив и претставничката на Република Македонија, Јана Бурческа која блесна со својата убавина и сексапил и веќе со денови е во … Continue reading Јана Бурческа блесна на црвениот килим во Киев, утре започнува Евровизија (фото+видео)Прочитај повеќе