12.10.2017 02:46

Жителите на Нови Сад во шок: Гол маж им се прошета по улиците (видео 18+)


Низ центарот на Нови Сад во Србија се прошета човек како од мајка роден.

На изненадувачката реакција на минувачите кои го затекнале на улицата „Максим Горки“ средовечниот маж лежерно си прошета без ниту едно парче облека на себе.

ПРЕДИЗВИК: Со гол задник врз кошница со пчели (видео)

Некои од граѓаните неговата егзебиција ја забележале со мобилен телефон, а снимката е објавена на социјалните мрежи.

Идентитетот на овој маж, како и причината поради која одлучил така да се прошета не се познати.

loading...

Čovek šeta go ulicom Maksima Gorkog.#NSulice

Nai-post ni NSU-Uživo sa novosadskih ulica noong Martes, Oktubre 10, 2017


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови и изјави во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува. Секое преземање фотографија означена со лого, без претходна согласност со Кумановски Муабети, е строго забрането!

Последни наслови

Facebook Comments