18.09.2016 21:36

Затој што купатило више не е у моду (видео)


Правење селфи у купатило отиде у историју, а овај девојка почнуе нову револуцију. Она ги соблече панталоне, а после направи фотку у парк. Задовољна фотку гу испрати на некога, ама не ву е текнало дека некој може да гу сними.

 


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови и изјави во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува. Секое преземање фотографија означена со лого, без претходна согласност со Кумановски Муабети, е строго забрането!

Последни наслови

Facebook Comments