09.10.2018 23:19

За малко (ВИДЕО)


Сакаше да рипне од кров у базен и да ги импресионира сви присутни, меѓутим некако мисија не му беше бш успешна.

Дешавка е од Ерменију, а дечки што сакаше да биде фаца, ипак си гу унакажа фацу.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови и изјави во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува. Секое преземање фотографија означена со лого, без претходна согласност со Кумановски Муабети, е строго забрането!

Последни наслови

Facebook Comments