Вознемирувачки: Мајка монструм го тера бебето да пружа чекори со сила (видео)

Сподели со своите пријатели

Вознемирувачка снимка на која родители го тераат своето бебе да оди го шокираше светот. Бебето од Индија било однесено кај локалната гатачка која го држи за врат и го тера да оди, додека кутрото се мачело да остане на нозе.

Loading...

Откако снимката излезе во јавност реагирала и полицијата, а мајката била уапсена.

– Мораме итно да покренеме кампања со која ќе спречиме да се повторуваат вакви работи – изјавил Ракеш Кумар, началник на полицијата.

Бебето сега е во добра здравствена состојба.

 

https://www.youtube.com/watch?v=4-IXSYvkZLI


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *