Вознемирувачка содржина: Лекар цеди беби масло вбризгано во бицепс (видео)

Сподели со своите пријатели

Шокантна снимка на која се гледа како лекар испумпува бебешко масло од рака на момче се појави на интернет деновиве и ја згрози светската јавност.

Loading...

Се смета дека момчето го вбризгал маслото во рака за да го напумпа својот бицепс, но работите тогаш тргнале во погрешен правец.

На снимката се гледа како лекарот со скалпел ја сече раката и од неа исцедува масло.

Заради ова глупост која ја сторил, екстремитетот веќе нема да биде функционална како порано, а според лекарите, момчето треба да биде среќно што не ја изгубил раката со сторената лудост.

Видеото е снимено во Бразил каде пумпањето на бицепсите зема голем замав.

 


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.