Види ме мамо возу без руке (видео)

Сподели со своите пријатели

Очигледно е дека можда може да се вози без руке, ама без мозак не пробујте пошто другар такој е излетеја од пут с’с брзину од 170 киломтра на сат.

[wpdevart_like_box profile_id=”1414421878780055″ connections=”show” width=”300″ height=”550″ header=”small” cover_photo=”show” locale=”en_US”]

Loading...

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.