29.07.2015 05:46

Урнебесно: Овие кучиња личат на светските познати личности (галерија)


Некој веројатно размислувал за тоа на кој начин да ги исмее познатите ѕвезди па така пронашол сличност и ги споредил со кучиња.

Додека не видите со сопствени очи нема да верувате колку може да личиме на животните, а во овој случај на кучиња. Можеби овааа реченица ви звучи иронично, но погледнете ги следниве фотографии и заклучете сами.

loading...


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови и изјави во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува. Секое преземање фотографија означена со лого, без претходна согласност со Кумановски Муабети, е строго забрането!

Последни наслови

Facebook Comments