У директан пренос вришти од стра од бубачку (видео)

Сподели со своите пријатели

Водител на временску прогнозу у Сан Диего беше одлично спреман да каже што треба, ама уопште не беше спреман дека у пренос ќе му улети бубачка и ќе му лети около главу.

Loading...

Његова реакција на интернет е стварно хит, а ви слободно му се смејте.


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.