Типот не сака гужви во сообраќајот и голи мажи на патот (ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

Еден гол човек шетал по улицата и намерно го блокирал сообраќајот. Му се спротивстави еден возачот на автомобил откако го загуби трпението.

Фрустрираниот возач го изненади голиот маж откако го удри по сред патот.

Loading...

Шокантно видео снимено од сведокот, за кое се верува дека потекнува од Украина, покажува како целиот инцидент се случил на улиците на засега непознат град.

Минувачите може да се видат како го гледаат голиот човек во неверување, додека некои се смеат на глетката што се случува пред нивните очи.

 

 

Голиот човек го блокирал движењето на возилото и во еден момент застанал пред бел автомобил и, мавтајќи со рацете, го замолил возачот да се тргне од патот.

Возачот некако се обидел да управува со своето возило, но сепак не можел да се пробие.

Фрустриран од инцидентот, возачот излегол од возилото за да му се спротивстави, а потоа го удри цврсто во лицето.

Loading...

Засега нема информации дали некој е уапсен или обвинет за овој инцидент.

Видеото е направено на 5 август и веќе е многу популарно на социјалните мрежи.

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *