25.07.2019 11:50

Тежак е живот шваљерски (ВИДЕО)


На интернет се појави снимка од дечка куде виси на ограду на едну терасу у Будву, и како прави Балканци одма сви претпостављав дека е шваљер кој бија прекинат у најубаво.

Според коментари сви су убедени дека виси затој што муж на његову „пријатељку“ се вратија порано дома.

loading...

фото: Printscreen: Youtube/Podgorički vremeplov


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови и изјави во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува. Секое преземање фотографија означена со лого, без претходна согласност со Кумановски Муабети, е строго забрането!

Последни наслови

Facebook Comments