25.07.2019 11:50

Тежак е живот шваљерски (ВИДЕО)


На интернет се појави снимка од дечка куде виси на ограду на едну терасу у Будву, и како прави Балканци одма сви претпостављав дека е шваљер кој бија прекинат у најубаво.

Според коментари сви су убедени дека виси затој што муж на његову „пријатељку“ се вратија порано дома.

loading...

фото: Printscreen: Youtube/Podgorički vremeplov


© Со преземање на содржината ги прифаќате Условите за преземање содржини
Loading...

Последни наслови

Facebook Comments