Татко га облече бебе и добие 109.000 лајкови (ФОТО)

Сподели со своите пријатели

Не е спорно дека татковци чував деца на свој, и по много што, уникатан начин. Татко увек ќе најде начин да га причува бебе, а да не се замара много, и до с’к смо виделе мал милион видео записи од такво чување.

Loading...

Capture

Едно од такви чудни чувања на деца е и татко од Енглеску, кој свое 10 – месечно бебе га облекја у шпилхозне, ама, не како што треба, него, куде треба да стоив руке, он на дете убутаја ноге.

Мајка види што направија ов’ несреќник, и постира гу на Фејсбук групу Unmumsy Mum, за да слика биде вирална и да достигне рекордни 12,600 споделувања и 109.000 лајкови.

 


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.